Informacja o zmianie adminstratora danych osobowych
Drogi Użytkowniku,
informujemy, iż z dniem  1.06.2022 r. wskutek przeniesienia praw własności składników przedsiębiorstwa firma FHU Planeta-Dom Katarzyna Pawlak przestała pełnić funkcję administratora Państwa danych osobowych. W związku z powyższym począwszy od 01.06.2022 r. Broda Pro-Art Tomasz Pawlak z siedzibą w miejscowości Kozice będzie sprawować funkcję Administratora Państwa Danych Osobowych. Poniżej wskazujemy dane kontaktowe nowego Administratora Danych Osobowych:
Broda Pro-Art Tomasz Pawlak
adres siedziby: Kozice 18, 59-223 Krotoszyce
NIP: 6911484307
REGON:390765252
Zakres oraz cel danych przetwarzanych przez Planetadom nie uległ zmianie.  Zapewniamy, że w dalszym ciągu zapewniamy bezpieczeństwo dla Państwa/Twoich danych osobowych, które są w dalszym ciągu przetwarzane zgodnie z RODO. Jeżeli Twoje zamówienie jest w trakcie realizacji, podstawą przetwarzania danych będzie realizacja zawartej umowy. Twoje konto stronie planetadom.pl pozostanie aktywne, a zapisy na newsletter pozostaną aktualne. Jeżeli jednak w związku ze zmianą Administratora Danych Osobowych nie wyrażasz zgody na przetwarzanie danych osobowych, proszę o wysłanie wiadomości na e-mail biuro@planetadom.pl W dalszym ciągu masz prawo:
 • dostępu do swoich danych osobowych,
 • sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
 • przenoszenia danych osobowych,
 • wniesienia skargi do PUODO

 

 •  
   
   
  Więcej informacji dotyczących zasad przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności na stronie internetowej planetadom.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl